';

Kategorie

O nas

DSC_0011

CREMOVA

Cremova dotychczas znana wśród koneserów włoskich słodyczy kontynuuje swą 8 letnią działalność w zakresie rzemieślniczej produkcji lodów i deserów.

Już od 2007 roku nasze produkty stworzone w oparciu o tradycyjne włoskie receptury zyskały uznanie gości, a marka Cremova stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Kielcach.

Nasza lodziarnia była wielokrotnie nagradzana w licznych plebiscytach zarówno ze względu na wysoką jakość produktów jak i doskonałą obsługę.

W 2016 roku postanowiliśmy powiększyć Cremovą o zaplecze kuchenne. Wiązało się to ze zmianą lokalizacji. Dzięki temu stworzyliśmy lokal nowocześniejszy, choć bardziej przytulny i przyjazny dla naszych gości; z większym letnim ogródkiem oraz dodatkową salą na 30 osób. Lecz przede wszystkim z doskonałą kuchnią.

ORGANIZACJA IMPREZ

CREMOVA to idealne miejsce na organizację imprez, przyjęć okolicznościowych, śniadań biznesowych, konferencji i innych wydarzeń. Oferta przygotowywana jest zawsze indywidualnie pod potrzeby klienta. Do dyspozycji gości poza główną salą restauracyjną oferujemy ogród umożliwiający dowolną aranżację przyjęcia. Restauracja dysponuje parkingiem dla gości.

 

DSC_0055
Sprawdź nasze menu